Timothy Vande Ginste
(directeur / teamcoach activering)
0477 19 01 56 timothy.vandeginste@argosvzw.be
Elfi Ameel
(teamcoach sociale economie)
0472 95 54 63 elfi.ameel@argosvzw.be
Maya Renier
(teamcoach werk en onderwijs)
0478 69 18 92 maya.renier@argosvzw.be
Leen Ampe
(stafmedewerker)
0470 83 86 99 leen.ampe@argosvzw.be
Nicolas Janssens
(verantwoordelijke mobiele poetsploeg en coach)
0478 84 16 01 nicolas.janssens@argosvzw.be
Eline Descamps
(coach)
0478 69 18 93 eline.descamps@argosvzw.be
Jolien Devlamynck
(coach)
0479 70 03 39 jolien.devlamynck@argosvzw.be
Emma Depouvre
(coach)
0470 54 11 57 emma.depouvre@argosvzw.be
Thea Vandenbussche
(coach)
0470 54 11 75 thea.vandenbussche@argosvzw.be
Gust Claeys
(coach)
0478 91 00 97 gust.claeys@argosvzw.be
Julie Mullie
(coach)
0478 69 19 00 julie.mullie@argosvzw.be
Joyce Maelstaf
(coach)
0488 98 27 99   joyce.maelstaf@argosvzw.be
Melanie Beauprez
(coach)
0479 95 02 75 melanie.beauprez@argosvzw.be
Lore Deweerdt
(coach)
0474 63 01 73 lore.deweerdt@argosvzw.be
Tim Leroy
(coach)
0475 88 54 85 tim.leroy@argosvzw.be
Vincent Verhoegstraete
(coach)
0478 69 18 99 vincent.verhoegstraete@argosvzw.be
Hanne De roo
(coach)
0477 82 07 47 hanne.de.roo@argosvzw.be
Justine Tilleman
(coach)
0476 73 18 85 justine.tilleman@argosvzw.be
Evelyne Cortvriendt
(coach)
0476 81 09 66 evelyne.cortvriendt@argosvzw.be
Tessa Vandierendonck
(coach)
0479 89 13 72 tessa.vandierendonck@argosvzw.be
Ringo Haezebrouck
(activiteitenbegeleider)
0478 95 27 66 ringo.haezebrouck@argosvzw.be
Ignace Desmet
(werkvloerbegeleider mobiele poetsploeg)
   
Gino Deleu
(werkvloerbegeleider mobiele poetsploeg)
   
Elly Ghillebert
(werkvloerbegeleider mobiele poetsploeg)
   
Iris Pyck
(werkvloerbegeleider mobiele poetsploeg)
   
Annelies Verfaillie
(coach)