Elfi Ameel
(coördinator)
057 23 93 46 elfi.ameel@argosvzw.be
Daphné De Jonghe
(teamleider)
057 23 93 41 daphne.de.jonghe@argosvzw.be
Leen Ampe
(kwaliteitsverantwoordelijke en coach)
057 23 93 40 leen.ampe@argosvzw.be
Mieke Anthonissen
(verantwoordelijke mobiele poetsploeg en coach)
057 23 93 43 mieke.anthonissen@argosvzw.be
Eline Descamps
(coach)
057 23 93 42 eline.descamps@argosvzw.be
Tiffany Vangheluwe
(coach)
057 23 93 42 tiffany.vangheluwe@argosvzw.be
Annelies Verfaillie
(coach)
057 23 93 42 annelies.verfaillie@argosvzw.be
Joyce Maelstaf
(coach)
057 23 93 42 joyce.maelstaf@argosvzw.be
Emma Depouvre
(coach)
057 23 93 44 emma.depouvre@argosvzw.be
Jessica Casier
(coach)
057 23 93 45 jessica.casier@argosvzw.be
Thea Vandenbussche
(coach)
057 23 93 45 thea.vandenbussche@argosvzw.be
Maya Renier
(coach)
057 23 93 45 maya.renier@argosvzw.be
Gust Claeys
(coach)
057 23 93 48 gust.claeys@argosvzw.be
Maxine Vandergunst
(coach)
058 29 98 23 maxine.vandergunst@argosvzw.be
Jolien Devlamynck
(coach)
058 29 98 23 jolien.devlamynck@argosvzw.be
Sarah Legein
(werkvloerbegeleider mobiele poetsploeg)
   
Benjamin Himpens
(werkvloerbegeleider mobiele poetsploeg)
   
Elly Ghillebert
(werkvloerbegeleider mobiele poetsploeg)
   
Iris Pyck
(werkvloerbegeleider mobiele poetsploeg)